jadaross132
jadaross132
05-08-2017
Mathematics
contestada
Someone please answer this for me
Respuesta :
kphung76127
kphung76127
05-08-2017
Each gallon costs $1.25
$15/$1.25 each= 12 gallons
Final answer: C
Answer Link
queenlho
queenlho
05-08-2017
15/1.25 =C.12 that would be the answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 53+ )
Otras preguntas
Complete the passage to describe velocity vs time graphs. A velocity vs time graph is a graph that shows the relationship between the velocity of an object over
When sound waves are reflected back to the source, the reflected sound is called
Simplify the expression where possible. ( t ^9 ) ^-8
PLEASE HELP!!! give an explanation if you can
To the nearest whole number, what is the best estimate of 214?
what is bigger 15/3 or √30
Please answer correctly and no links
pleaseeeee answer fast
which society was the settlement periodic than complete nomadic?
hey what time do you start work tommorow babe tell me now or i will come to yoyur house tonigh