Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

There are a total of 225 pupils in Secondary one. If the number of pupils who pay their school fees through GIRO scheme is 14 times the number of pupils who do
Does the setting have any influence on the characters?? In Emma the short story by Carolyn cole
A ball is projected upward at time t = 0.0 s from a point on a roof 90 m above the ground. The ball rises, then falls and strikes the ground. The initial veloc
which two countries were the main Allied Powers at the beginning of World War II-japan-france-norway-britain-the U. S. -italy
124 -115 is close or far apart and ,what is the strategy to get the answer
I need the answer for number 8 13 points
Why do credit cards not want you to pay your balance in full? explain the costs associated with a credit card.
Rewrite the following sentence using Power Words--ACTION verbs and VIVID nouns. Chelsea said, "I'm bored. Let's do something."
What moves across axons? A. ions B. electrons C. neither electrons nor axons D. electrons and ions
explain the structure and function of the mitochondria