Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

A thesaurus is a dictionary of _____. adjectives foreign terms used in English synonyms
What is 3ft to 7 yd as a fraction in simplest form
which is steeper a hill that rises 2 feet for every 10 feet of run, or a hill that rises 2 feet for every 15 feet of run? Explain
write a fact with the same sum of 7 + 5
Can I get step by step explanation for how to get the equation 5x+15+5y=10x into function form for graphing
Why were few court cases won against monopolies and trusts during the Gilded Age?
of the 95 children in 6th grade 3/5 went to holiday parties how many students went to holiday parties in all
Anna is an exceptional young girl. _______ Anna does any job that needs to be done. To vary the sentence structure, which one of the following sentences should
What is 16% of 32 million
the elbow and the shoulders are example of